RESVÄSKA. Märkt Alstermo Bruk. 1900-talets mitt.

193458. RESVÄSKA. Märkt Alstermo Bruk. 1900-talets mitt.

80x46 cm.
Papp med trä detaljer.

Slitage
Repor.
Skavmärken.
Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

80x46 cm.
Papp med trä detaljer.

Slitage
Repor.
Skavmärken.
Nycklar saknas.

Antal besök: 2 473