SCHACKSPEL MED PJÄSER, päronträd, 33 delar, 1980-tal.

193370. SCHACKSPEL MED PJÄSER, päronträd, 33 delar, 1980-tal.

Snidade bränndekorerade lackade pjäser i mörkt och ljust trä.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre slitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 699