BLOMKORG. 2 st. Crown Staff och Aristocrat, England.

193063. BLOMKORG. 2 st. Crown Staff och Aristocrat, England.

Blomkorg med rosa blommor, höjd 10 cm, stämplad Hand made, Bone china, Aristocrat, England
1 st blomkorg med tulpaner, höjd 7 cm, stämplad Crown Staff, Fine bone china, England.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksskick.

Antal besök: 3 386