Blomkorg med rosa blommor, höjd 10 cm, stämplad Hand made, Bone china, Aristocrat, England
1 st blomkorg med tulpaner, höjd 7 cm, stämplad Crown Staff, Fine bone china, England.
Bruksskick.
Bruksskick.