Armbandsur i herrmodell med boett stämplad Stainless steel back 419566, 11037
Urverk med romerska numerärer märkt Bucherer, swiss made
Lås till.
Bruksskick med repor på glas.
Lås till.
Bruksskick med repor på glas.