FIGURIN, Lisa Larson, Gunnar Sträng, Gustavsberg.

192670. FIGURIN, Lisa Larson, Gunnar Sträng, Gustavsberg.

Osignerad.
Höjd 15,5 cm.

Bruksslitage, nagg vid myntinkastet bredvid slipsen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Osignerad.
Höjd 15,5 cm.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 432