SKÄNK med SKÅPSDEL, jugend, Nora Möbelfabrik, 1900-talets början.

191042. SKÄNK med SKÅPSDEL, jugend, Nora Möbelfabrik, 1900-talets början.

Fristående överdel med blyinfattade glas. Baksida med etikettmärkning.
Längd 118, bredd 52, höjd 100 + 89,5 cm.

Slitage, märken, stötskador. Skadat beslag.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 866