VÄSKA, Yves Saint Laurent, Rive Gauche, 2000-tal.

190125. VÄSKA, Yves Saint Laurent, Rive Gauche, 2000-tal.

Längd 42 cm.
Serienummer 208314 002122.

Bruksslitage. Smärre fläckar på foder. Något nött vid sommar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 42 cm.
Serienummer 208314 002122.

Antal besök: 545