DIAMANTRING. 18 K gulguld. Med solitär diamant om 0,15 carat toppwesselton VVS.

189913. DIAMANTRING. 18 K gulguld. Med solitär diamant om 0,15 carat toppwesselton VVS.

Stämplad 18 K.
Otydliga stämplar.
Storlek 19,5 mm
Vikt 1,9 gram.

Bruksskick
Invändig gravyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stämplad 18 K.
Otydliga stämplar.
Storlek 19,5 mm
Vikt 1,9 gram.

Bruksskick
Invändig gravyr.

Antal besök: 1 041