JORDGLOB, med belysning, "Columbus Duplex", Ivar Asp AB, 1900-talets mitt.

189204. JORDGLOB, med belysning, "Columbus Duplex", Ivar Asp AB, 1900-talets mitt.

Plast. Höjd: 45 cm. Diameter: ca 32 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 8 123