FIGURINER i form av hästar, 2 st, läder, 1900/2000-tal.

189102. FIGURINER i form av hästar, 2 st, läder, 1900/2000-tal.

Längd 20 - 40 cm.

Slitage, märken. Smärre skador. Stora hästen saknar troligen stigbyglar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 20 - 40 cm.

Antal besök: 550