KÄPP med benkrycka och silverbeslag, daterad 14/6 1920.

187197. KÄPP med benkrycka och silverbeslag, daterad 14/6 1920.

Längd 87,5 cm.

bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 87,5 cm.

bruksskick.

Antal besök: 771