HATTHYLLA, gjutjärn, troligen från tågvagn. 1900-talets början.

187120. HATTHYLLA, gjutjärn, troligen från tågvagn. 1900-talets början.

Stomme i gjutjärn, snöre/rep i nätform på hyllplanen. Längd 190 cm.

Slitage, repor, märken, rost.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, repor, märken, rost.

Antal besök: 711