TAKLAMPA och FÖNSTERLAMPA, 1900-tal.

186983. TAKLAMPA och FÖNSTERLAMPA, 1900-tal.

Taklampa, textil/glas/metall/plast, höjd 60 cm (armaturen höjd 25 cm). Fönsterlampa med glasstavar/pärlor, metall made in Italy, höjd 23 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 131