ÖRHGÄNGEN i 18K guld med mabépärla.

186941. ÖRHGÄNGEN i 18K guld med mabépärla.

Örhängen med snurrbusar i 18 K guld med mabépärla diameter ca. 11 mm
Snurrabusar märkta 18K, svensk kattfot, ANA
Totalvikt 4 gr
Mabépärlor är halvformade pärlor som odlats vid ostronets innerskal istället för i vävnaden.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Totalvikt 4 gr

Bruksskick.

Antal besök: 1 224