Utförd vid Generalstabens litografiska avdelning under medverkan av Dr. Magnus Roth. Utgiven av P.A. Norstedts & Söners förlag 1896. Mått 126 x 113 cm.
Slitage. Rullveck.
Slitage. Rullveck.