SILVERSKEDAR, 17/1800-tal.

185682. SILVERSKEDAR, 17/1800-tal.

4 st silverskedar samt 1 st soppslev. Skedarna är mellan åren 1779 - 1842. Soppslev 1816. vikt 258 gram.

Ålders samt brukslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ålders samt brukslitage.

Antal besök: 1 390