PARTI KOPPARFÖREMÅL. 2 st. 1800/1900-tal.

184790. PARTI KOPPARFÖREMÅL. 2 st. 1800/1900-tal.

1 st kopparpanna med dubbla hänklar
Höjd, 20 cm
Diameter, 38 cm
1 trebent panna med dubbla hänklar
Höjd, 15 cm
Diameter, 21 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd, 20 cm
Diameter, 38 cm
Höjd, 15 cm
Diameter, 21 cm.

Bruksskick.

Antal besök: 681