SOFFGRUPP, 2 delar, i Malmstenstyg, 1900-talets mitt.

184554. SOFFGRUPP, 2 delar, i Malmstenstyg, 1900-talets mitt.

Med rotting på ryggen, omklädda på 80-talet med Carl Malmsten tyg
Soffa längd 188, bredd 77, rygghöjd 77, sitthöjd 42 cm
Fåtölj rygghöjd 77, sitthöjd 42.

Smärre slitage och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre slitage och repor.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 050