SOFFGRUPP, 2 delar, i Malmstenstyg, 1900-talets mitt.
184554. SOFFGRUPP, 2 delar, i Malmstenstyg, 1900-talets mitt.
Med rotting på ryggen, omklädda på 80-talet med Carl Malmsten tyg
Soffa längd 188, bredd 77, rygghöjd 77, sitthöjd 42 cm
Fåtölj rygghöjd 77, sitthöjd 42.