POLISSABEL, med portepé.

184045. POLISSABEL, med portepé.

Märkt "Stockholms Polisdistr.". Klingans längd 65 cm.

Slitage , baljans mässingsbelsag med bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 694