HERRCYKEL Crecsent City Bike 1900-2000-tal.

183697. HERRCYKEL Crecsent City Bike 1900-2000-tal.

7-vxl. 28"Sirius.Blå.Extra blocklås ABUS Manhattan följer. 2 par nyclkar.

Bruksskick.Flera ekrar i bakhjulet av/loss.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 2 854