BORSTAR, 3 st, silver, bland annat Birmingham, England, 1906.

183622. BORSTAR, 3 st, silver, bland annat Birmingham, England, 1906.

Avlång borste samt borste med handtag, dekor av dansande kvinna, Birmingham, England, 1906, längd 16 respektive 24 cm.
Borste med handtag, svensk importstämpel, längd 24,5 cm.

Slitage, bucklor, mindre bristning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 398