SKRIN, trol 1700-tal.

183613. SKRIN, trol 1700-tal.

Ek. Rik dekor i karvsnitt. Välvt lock och smidda beslag. Längd 57, bredd 36, höjd 24 cm.

Slitage, torrsprickor, lås saknas, kompletterad.

Gör en kostnadsfri värdering!
183613. SKRIN, trol 1700-tal.

Antal besök: 687