Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Auktionsverket Engelholm
Övrigt
Övrigt
BRICKA, Art deco, 1900-talets första hälft.
183298. BRICKA, Art deco, 1900-talets första hälft.
44,5 x 30 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
44,5 x 30 cm.
Bruksslitage.
Auktionsverket Engelholm
935