KARTA, "Stockholm på 1870-talet", 1950-tal.

183139. KARTA, "Stockholm på 1870-talet", 1950-tal.

Ca 85 x 104 cm.

Slitage, gulnad samt fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 85 x 104 cm.

Slitage, gulnad samt fläckar.

Antal besök: 1 885