SALSSKÅP, nyrenässans, sekelskiftet 1900.

182379. SALSSKÅP, nyrenässans, sekelskiftet 1900.

Fanerat med ek. Profilerad front med luckor. Inrett med hyllor. Längd 160, bredd 64, höjd 215 cm.

Bruksslitage, repor och märken, smärre sprickbildning på skivan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 854