KARMSTOL, teak, "Kurva", Yngve Ekström, 1900-talets andra hälft.

181983. KARMSTOL, teak, "Kurva", Yngve Ekström, 1900-talets andra hälft.

Stomme och armlän av teak. Rygg och sits av textil. Lös nackkudde.

Bruksslitage. Mindre repor och märken på ett armlän.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 287