Fanerat i jakaranda m.fl träslag. Rundad och glasad front med bakomliggande hyllplan i glas. Lister och dekorelement i mässing. Längd 67, bredd 35, höjd 145 cm.
Bruksslitage.
Nyckel/nycklar finns.
Bruksslitage.
Nyckel/nycklar finns.