Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Gomér & Andersson Linköping
Konst
Måleri
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Strandlandskap med segelbåt. Olja på pannå. Signerad Carl Sundqvist? och daterad 1895.
180268. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Strandlandskap med segelbåt. Olja på pannå. Signerad Carl Sundqvist? och daterad 1895.
25 x 33 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
25 x 33 cm.
Gomér & Andersson Linköping
1 143