SERVERINGSVAGN, furu, omkring 1900-talets mitt.

179842. SERVERINGSVAGN, furu, omkring 1900-talets mitt.

Längd 73, bredd 47, höjd 65 cm.

Omfattande slitage och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 965