SKIVSPELARE, Lenco L 85, Schweiz, 1970-tal.

179700. SKIVSPELARE, Lenco L 85, Schweiz, 1970-tal.

Träfodral.

Bruksslitage. Ej funktionstestad. Saknar lock.

Gör en kostnadsfri värdering!

Träfodral.

Antal besök: 3 450