Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Gomér & Andersson Linköping
Konst
Måleri
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. "Lekande barn". Olja på duk. Signerad KG Borggren.
179421. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. "Lekande barn". Olja på duk. Signerad KG Borggren.
35 x 23 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
35 x 23 cm.
Gomér & Andersson Linköping
639