5 st moccaskedar, silver, 1960-tal, vikt= 60 gram.
2 st kaffeskedar, nysilver.
Medalj, förgyllt silver, X8= 1948, vikt= 15 gram.
Brosch, silver-830, vikt= 5,8 gram.
Ring med stenar, silver-925, vikt= 5,6 gram.
2 st kaffeskedar, nysilver.