178323. MATGRUPP, 7 delar, "Herrgården", Carl Malmsten.
Två karmstolar, fyra stolar samt bord med tre iläggsskivor. Bordets längd 138, bredd 100, höjd 73 cm. Tre iläggsskivor á 55 cm.
Bruksslitage, repor, färgbortfall samt mindre skador på bordsskiva.