VÄGGLAMPA, mässing, "2143", Josef Frank, Svenskt Tenn.

177255. VÄGGLAMPA, mässing, "2143", Josef Frank, Svenskt Tenn.

Höjd med skärm 22 cm. Ej märkt.

Bruksslitage, smärre bucklor på väggfästet.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 4 933