MATSALSMÖBEL,Barockstil, 1920-tal.

176613. MATSALSMÖBEL,Barockstil, 1920-tal.

2 skåp, bord + 6 stolar. Alla delar skulpterade. Bord med iläggsskiva. Längd 230 cm. Bredd 85 cm. Sidebord längd 172 cm. Höjd 77 cm. Djup 53 cm. Buffe Längd 157 cm. Höjd 131 cm. Djup 50 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Åldersslitage.

Antal besök: 1 308