BARSKÅP MED KYLSKÅP, Sigvard Bernadotte & Achton Bjørn, Silkeborg Møbelfabrik.

176228. BARSKÅP MED KYLSKÅP, Sigvard Bernadotte & Achton Bjørn, Silkeborg Møbelfabrik.

Fanerat med jakaranda. Längd 112, bredd 54, höjd 79 cm. Märkt på kylskåpet lucka (insidan).

Bruksslitage, kylskåp ej funktionstestat.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 3 829