DAMVÄSKOR, 4 st, 1960/70-tal.

176108. DAMVÄSKOR, 4 st, 1960/70-tal.

1 st handväska i alligatorskinn, Axelremmen är ej avtagbar.
Längd 20 cm, höjd 14 cm
1 st kuvertväska, längd 30 cm, höjd 13 cm
1 sr svart aftonväska, längd 24 cm, höjd 27,5 cm
1 st i alligatorskinn, längd 27 cm, höjd 20 cm, börs i alligatorskinn medföljer.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 20 cm, höjd 14 cm

Bruksskick.

Antal besök: 1 087