176079. BESTICK, 39 delar, jugend, Tyskland 18/1900-tal, silver/vitmetall, totalvikt silverbestick 296 g.
12 kaffeskedar, 12 fruktbestick, såssked, uppläggningssked, kaffesked. 12 gafflar samt 12 knivar i vitmetall.
Endast skaft på fruktbesticken och på såsskeden i silver, bruksslitage. 1 extra kniv udda kniv medföljer.