Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Garpenhus Auktioner
Övrigt
Teknika & Nautika
TELFON, Extra telefonlur, vit bakelit, Ericsson, 1950-tal.
175988. TELFON, Extra telefonlur, vit bakelit, Ericsson, 1950-tal.
Väggtelefon.
Bruksskick.
Gör en kostnadsfri värdering!
Väggtelefon.
Bruksskick.
Garpenhus Auktioner
1 055