FAT, tenn, Firma Svenskt Tenn, 1930.

175894. FAT, tenn, Firma Svenskt Tenn, 1930.

Diameter ca 28,8 cm.

Slitage, repor, något skevt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter ca 28,8 cm.

Slitage, repor, något skevt.

Antal besök: 1 695