RULLATOR, "Rebel", Humana Care, 2000-tal.

175880. RULLATOR, "Rebel", Humana Care, 2000-tal.

Rödlackerad.

Lätt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rödlackerad.

Lätt bruksslitage.

Antal besök: 1 398