SKULPTURER / LAMPDELAR, jugend, art deco, 2 delar, metall, 1900-talets första hälft.

175708. SKULPTURER / LAMPDELAR, jugend, art deco, 2 delar, metall, 1900-talets första hälft.

Höjd 17,5 - 26,7 cm
En med signatur.

Slitage, märken, repor, fägbortfall. Den högre med möjligen senare bemålning. Båda delar med hål för kabel.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 17,5 - 26,7 cm
En med signatur.

Antal besök: 970