SOFFBORD, omkring 1900-talets mitt.

175699. SOFFBORD, omkring 1900-talets mitt.

Teak och ek. Längd 150 bredd 54 höjd 50 cm.

Slitage, fläckar och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, fläckar och märken.

Antal besök: 548