JUKEBOX, AMI, Troligen Model "C", 1950.

175256. JUKEBOX, AMI, Troligen Model "C", 1950.

Längd 82, bredd 60, höjd 168 cm

Serienummer 23916
Konverterad till enkronor, omgjord till 220 volt.

Enligt säljare nyservad av fackman. Slitage, märken och smärre skador, plastglas med hårt slitage, renoverad. Invändiga plastdelar med sprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Serienummer 23916

Antal besök: 4 418