MAJBLOMMOR 1900-tal, 63 st.

174841. MAJBLOMMOR 1900-tal, 63 st.

Vissa dubbletter, 2 st kransar samt 6 st övriga äldre pins
samt bild på majblommor med årtal.

Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, skador.

Frufällans Auktionshus
Antal besök: 471