STATY, sjörövare, bemålad plast.

174273. STATY, sjörövare, bemålad plast.

Höjd 190 cm.

Färgslitage samt lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 190 cm.

Färgslitage samt lagningar.

Antal besök: 1 009