TE- och KAFFESKEDAR, 32 st, silver, olika modeller och tillverkning; GAB, CGH, Skandia Haga, 1900-tal.

174251. TE- och KAFFESKEDAR, 32 st, silver, olika modeller och tillverkning; GAB, CGH, Skandia Haga, 1900-tal.

12 st teskedar, CG Hallberg, längd 12 cm
6 st teskedar, "Chippendale", GAB, längd 12 cm
13 st kaffeskedar, Skandia Haga, längd 11 cm
samt en udda tesked "Haga", längd 12,5 cm
Total vikt ca 440 g.

Slitage och fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Total vikt ca 440 g.

Slitage och fläckar.

Antal besök: 1 223