SERVERINGSVAGN 1900-talets senare del.

172722. SERVERINGSVAGN 1900-talets senare del.

Stomme av mässing. Skivor med dekor av intarsia. Underdel med flaskställ. På hjul. Längd 74, bredd 42, höjd 72 cm.

Bruksslitage. Märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage. Märken.

Antal besök: 612