Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
BLUNDDOCKA 1900-talets första hälft stämplad E.R.T.
171502. BLUNDDOCKA 1900-talets första hälft stämplad E.R.T.
höjd 34 cm.
slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
höjd 34 cm.
slitage.
Frufällans Auktionshus
462