FRACK, Cavalier of Sweden, 1900-talets sista kvartal.

171252. FRACK, Cavalier of Sweden, 1900-talets sista kvartal.

Storlek M/L. Frack, byxa och svart väst. Frackskjorta, hängslen och 10-tal flugor medföljer.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 299